Kontrolor kvality

Přijmeme nového kolegu na pozici  Kontrolor kvality.

Pracovní náplň: vstupní, mezioperační a výstuoní kontrola strojírenských výrobků, svařenců atp., spolupráce s ostatními odděleními v oblasti kvality.

Nabízíme:

  • zajímavou práci s možností odborného růstu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • mzda 24.000,- až 30.000,-Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek  na penzijní připojištění
  • odměny při pracovním a životním výročí
  • závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 1 směnný provoz

Požadujeme:

  • odborné vzdělání technického zaměření
  • základní znalost strojírenských výkresů
  • uživatelská znalost MS Office
  • samostatnost a zodpovědnost

Další informace: v případě zájmu zašlete emailem strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem k rukám vedoucí personalistiky - viz Sekce Kontakty. Do hlavičky emailu uveďte název pracovní pozice.

330 23 Nýřany

+420 378 017 111