Nákupčí

Do svých řad přijmeme nového kolegu na pozici Nákupčí .

Datum nástupu: ihned, nebo dle dohody

Mzdové rozpětí:  25.000 - 35.000,- Kč - dle zkušeností

Pracovní náplň:

  • operativní nákup materiálů a komponent
  • komunikace s dodavateli, objednávání zboží a řešení detailů objednávek
  • hodnocení dodavatelů
  • příprava pravidelného reportingu a průběžných analýz

CO Vám nabízíme:

  • trvalý pracovní poměr ve stabilizované firmě
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • dobré pracovní a sociální zázemí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky  na jazykové vzdělávání
  • závodní stravování
  • lékaře v areálu firmy
  • odměny při pracovním a živnotním jubileu
  • a další ...

Co budete potřebovat:

  • - SŠ s maturitou (technické zaměření je výhodou)
  • - znalost AJ na komunikativní úrovni
  • - dobrá znalost MS Office
  • - zkušenosti z výrobní společnosti - pouze výhodou
  • - komunikativnost, systematičnost, samostatnost

Komu se hlásit: Irena Valentinová, i.valentinova@dioss.cz, tel. 378 017 510, 724 255 161

330 23 Nýřany

+420 378 017 111