Obsluha ohraňovacího lisu

Společnost DIOSS NÝŘANY a.s. hledá nového zaměstnance na pozici Obsluha ohraňovacího lisu .

Datum nástupu: ihned

Mzdové rozpětí: 26.720 - 35.500,- Kč

Mzda dle schopností a dovedností.

Pracovní náplň

Ohyb a zakružování hliníkových a nerezových dílů.

Požadujeme:

- vyučení strojního zaměření
- dobrá znalost výkresové dokumentace
- praxe na ohraňovacích strojích výhodou
- programování NC strojů výhodou

- samostatnost, manuální zručnost, zodpovědnost a chuť pracovat
- 3 směnný provoz

Nabízíme práci ve stabilizované firmě s dobrým pracovním a sociálním zázemím, dobré platové podmínky, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, ubytování, dopravní spojení z Plzně i okolních obcí. Po roce práce příspěvek na penzijní připojištění.

Komu se hlásit: Irena Valentinová, i.valentinova@dioss.cz, tel. 378 017 510, mobil 724 255 161

330 23 Nýřany

+420 378 017 111