Operátor CNC stroje

Společnost DIOSS NÝŘANY a.s. hledá nového zaměstnance na pozici Operátor CNC stroje .

Datum nástupu: ihned

Mzdové rozpětí: 23.000 - 33.000,- Kč

Pracovní náplň:
Obsluha, seřizování a programování CNC soustruhu.

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- znalost výkresové dokumentace
- praxe na CNC soustruhu min. 5 let
- znalost programování v programu Siemens nebo Heidenhain výhodou
- nutná manuální zručnost
- samostatnost, zodpovědnost a chuť pracovat
- 3 směnný provoz

Nabízíme práci ve stabilizované firmě s dobrým pracovním a sociálním zázemím, dobré platové podmínky, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, ubytování, dopravní spojení z Plzně i okolních obcí. Po roce práce příspěvek na penzijní připojištění.

Komu se hlásit: Irena Valentinová, i.valentinova@dioss.cz, tel. 378 017 510, mobil: 724 255 161

330 23 Nýřany

+420 378 017 111