Specialista plánování logistiky

Hledáme nového kolegu na pozici Specialista plánování logistiky

Náplň práce:

  • Navrhování a optimalizace materiálových toků
  • Zavádění lean principů do logistických procesů ve firmě
  • Plánování layoutů ve spolupráci s technologií
  • Standardizace a plánování obalů a jejich oběhu
  • Analýzy logistických procesů a formulace zadání pro úpravy MRP systému
  • Optimalizace MRP systému pro podporu logistických procesů (ve spolupráci s IT)
  • Znalost systému Baan výhodou

Požadavek:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe1-2 roky v logistice ve strojírenské nebo automotive firmě
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost samostatného a zodpovědného řešení úkolů
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Znalost MS Office, MRP, Auto CAD - výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Odměny při pracovním a životním výročí
  • Mzda dle praxe a zkušeností
  • Roční odměna v závislosti na plnění cílů společnosti

Nástup: ihned nebo dle dohody

Kontakt:

V případě zájmu o tuto pozici pošlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na adresu: i.valentinova@dioss.cz.                           Tel.:  724 255 161

330 23 Nýřany

+420 378 017 111