Svářeč

Přijmeme nové kolegy na pozici Svářeč

Datum nástupu: ihned

Pracovní náplň: svařování karoserií, součástí kolejových vozidel, stavební prvky, součásti pro automobilový průmysl, tepelné výměníky pro konvektomaty apod.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • mzda 28.000,- až 40.000,-Kč/měsíc
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příplatky za projektové svařování
  • kvalifikační příplatky
  • odměny při pracovním výročí
  • odměny při životním výročí
  • závodní stravování
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně
  • a další benefity

Požadujeme:

  • znalost výkresové dokumentace na úrovni sestavování součástí
  • praxe ve svařování tenkostěnných i silnostěnných plechů
  • samostatnost, zodpovědnost a chuť pracovat

Další informace: v případě zájmu o tuto pozici zašlete emailem strukturovaný životopis k rukám vedoucí personalistiky. Do hlavičky emailu uveďte název pracovní pozice. Kontaktní údaje:  i.valentinova@dioss.cz, tel. 378 017 510, 724 255 161

330 23 Nýřany

+420 378 017 111