Technolog svařování junior

Rozrůstáme se a hledáme nového kolegu na pozici Technolog svařování - junior.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • zajišťovat dozor nad procesem svařování přímo ve výrobě v souladu s normami a vnitřními předpisy
  • odpovědnost za dodržování postupů svařování podle WPS
  • kontrola kvality provádění svarů
  • spolupráce při tvorbě podkladů s dalšími členy svářečského dozoru
  • zajištění pracovních zkoušek svářečů a operátorů
  • dohled a zaškolení nových svářečů ve výrobě
  • programování svařovacího robota

Co budete potřebovat:

  • SŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxi ve strojírenské výrobě v oblasti svařování
  • výhodou je praxe obsluhy svařovacího robota
  • výhodou je diplom IWT/IWE/IWS
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk.B
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a časovou flexibilitu

Co Vám nabídneme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • zaškolení a možnost dalšího karierního růstu
  • odměny při pracovním a životním výročí
  • lékaře v areálu firmy
  • dobré pracovní a sociální zázemí ve stabilizované české společnosti
  • Nástupní mzda: 30.000,- až 40.000,- dle praxe a zkušeností

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na  i.valentinova@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111