Vedoucí nástrojárny a strojní údržby

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí nástrojárny a strojní údržby

Náplň práce:

  • Řízení chodu nástrojárny a strojní údržby
  • Vedení a rozvoj týmu v nástrojárně a údržbě cca 25 lidí
  • Zodpovědnost za servis, údržbu a správné využití technologií
  • Zodpovědnost za hospodaření a organizaci oddělení
  • Komunikace s externími dodavateli a odběrateli a zajišťování externích služeb
  • Aktivní vyhledávání nových zakázek

Požadavek:

  • SŠ/VŠ-strojní zaměření
  • Praxe 5 let na obdobné pozici ve strojírenské firmě podmínkou
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Znalost v oblasti obrábění a údržby tvářecích strojů
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost samostatného a zodpovědného řešení úkolů
  • Znalost AJ nebo NJ je výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Penzijní připojištění
  • A další …

Mzda:  v závislosti na prokazatelných zkušenostech

Termín nátupu:  ihned nebo dle dohody

Kontakt:  V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na adresu:   i.valentinova@dioss.cz.  Tel: 724 255 161

330 23 Nýřany

+420 378 017 111