Kontakt



Adresa

DIOSS NÝŘANY a.s.
Na Tesle 1238
330 23 Nýřany

IČ: 25244451
DIČ: CZ25244451

Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Plzni, Česká republika, s datem vzniku 30. dubna 2000, v oddílu B, číslo vložky 852.

Spojte se s námi

+420 378 017 111
info@dioss.cz




Oddělení společnosti

Ing. Pavel Vašek
Generální ředitel
p.vasek@dioss.cz +420 378 017 190
Ing. Jaroslav Melichar
Ředitel obchodu a nákupu
j.melichar@dioss.cz +420 378 017 226
Ing. Petr Kreysa
Výrobní ředitel
p.kreysa@dioss.cz +420 378 017 210
Jan Kůrka
Technický ředitel
j.kurka@dioss.cz +420 378 017 293
Ing. Šárka Kugelová
Finanční ředitel
s.kugelova@dioss.cz +420 378 017 231
Ing. Jaroslav Strnad
Ředitel řízení kvality
j.strnad@dioss.cz +420 378 017 170
Ing. Jaroslav Melichar
Ředitel obchodu a nákupu
j.melichar@dioss.cz +420 378 017 226
Kateřina Kyrálová
Vedoucí projektmanagementu, Zástupce ředitele obchodu a nákupu
k.kyralova@dioss.cz +420 378 017 491
Ing. Jiří Bachmann
Obchodní a projektový manažer
j.bachmann@dioss.cz +420 378 017 517
Vilém Šimandl
Obchodní a projektový manažer
v.simandl@dioss.cz +420 378 017 462
Petr Zajíc
Obchodní a projektový manažer
p.zajic@dioss.cz +420 378 017 240
Ing. Šárka Kugelová
Finanční ředitel
s.kugelova@dioss.cz +420 378 017 231
Ing. Andrea Kulhánková
Zástupce finančního ředitele
a.Kulhankova@dioss.cz +420 378 017 575
Křenová Markéta
Controlling
+420 378 017 326
Ing. Petr Kreysa
Výrobní ředitel
p.kreysa@dioss.cz +420 378 017 210
Pavel Beran
Vedoucí plánování
p.beran@dioss.cz +420 378 017 139
Vladimír Matějka
Vedoucí výroby 518 Hliník, nerez
v.matejka@dioss.cz +420 378 017 358
Martin Hruška
Vedoucí výroby 511 černé, lakovna
m.hruska@dioss.cz +420 378 017 515
Jiří Volfík
Kooperace
j.volfik@dioss.cz +420 378 017 435
Jan Kůrka
Technický ředitel
j.kurka@dioss.cz +420 378 017 293
Jiří Volena
Odpovědný svářečský dozor
j.volena@dioss.cz +420 378 017 418
Ing. Luboš Nový
Vedoucí technologických projektů a investic
l.novy@dioss.cz +420 378 017 206
Ing. Jaromír Chaluš
Referent nákupu
j.chalus@dioss.cz +420 378 017 317
Ing. Václav Šedivec
Referent nákupu
v.sedivec@dioss.cz +420 378 017 508
Bc. Štěpánka Benešová
Referent nákupu
s.benesova@dioss.cz +420 378 017 218
Lenka Podaná
Vedoucí skladu
l.podana@dioss.cz +420 378 017 204
Ing. Jaroslav Strnad
Ředitel řízení kvality
j.strnad@dioss.cz +420 378 017 170
Ing. Roman Halúzka
Vedoucí kontroly kvality
r.haluzka@dioss.cz +420 378 017 303
Irena Valentinová
Vedoucí personálního oddělení
i.valentinova@dioss.cz +420 378 017 510
Ing. Daniel Polák
Vedoucí IT
it@dioss.cz +420 378 017 162
Petr Roda
Zástupce vedoucího IT
it@dioss.cz +420 378 017 282



Napište nám

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy či poptávku.
Údaje označené hvězdičkou * jsou povinné.










Naše práce


Další reference