AktualityPronájem skladového prostoru 809 m2, okres Plzeň-sever (50 Kč za m²/měsíc)

Nabízíme k pronájmu skladovací  prostory v Nýřanech u Plzně. Nabízené prostory se nachází v oploceném, hlídaném areálu, vzdáleném cca 15 km od Plzně. Skladovací prostory jsou situované u dálnice D5 s výborným přístupem – hlavní příjezdové komunikace jsou asfaltové a v bezprostřední blízkosti objektů se nachází dostatek manipulační plochy, která může být po dohodě rovněž využívána k nabízeným prostorám. Hala je vybavena EPS s napojením na ohlašovnu požáru s obsluhou 24 hod/den. Vstupy do haly jsou z hydraulické rampy i v úrovni vozovky.

Nabízený prostor je zateplená hala o ploše 809 m2, která je k využití od 3/2018.

Kontakt: Ing. Štěpánka Hamatová - tel. 378 017 323

obj.645 pohled

obj.645 uvnitř

obj.645 výkresOprava mostu přes Vejprnický potok

V období  7-11/2017  probíhala na příjezdové cestě k areálu naší společnosti stavební akce „ OPRAVA MOSTU PŘES VEJPRNICKÝ POTOK“

Společnost DIOSS NÝŘANY a.s. podala na MěÚ Nýřany žádost o dotaci na tuto stavební akci. MěÚ Nýřany žádost schválil a poskytl dotaci ve výši 500 000,- Kč, která byla plně použita na částečnou úhradu této opravy.Členství v ČNOPK

 

Člen ČNOPK

 

Jsme hrdi na to, že dne 7.srpna 2017 jsme se stali členy Česko-německé obchodní a průmyslové komory.Rekonstrukce odsávání svařovny Dioss Nýřany a.s.

 

Popis projektu: V rámci projektu dojde k rekonstrukci odsávání svařovny za účelem snížení emisí tuhých znečišťujících látek a ke snížení fugitivních emisí TZL, které vznikají při obrábění a svařování kovových dílů. Instalace nového zařízení přispěje ke snížení emisí z provozovny Dioss Nýřany a.s. o přibližně 1,031 t/r TZL, resp. 0,854 t/r PM2,5, což bude mít příznivý vliv na imisní situaci v oblasti. Cílem projektu je snížení emisí tuhých znečišťujících látek a tím zlepšení imisní situace v okolí provozu.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.DIOSS NÝŘANY a.s. – prodej pozemku

 

Společnost DIOSS NÝŘANY a.s. se sídlem Na Tesle 1238, 330 23 Nýřany, nabízí k prodeji plochu o výměře cca 227 980 m2. Jedná se o pozemky kvalifikované jako – ostatní plocha, zastavěná plocha a lesní pozemky.  Pozemky se nachází v průmyslovém areálu společnosti DIOSS NÝŘANY a.s. V novém územním plánu města Nýřany budou všechny pozemky zařazeny jako rozvojové plochy pro výrobu a skladování.

 

Pozemky jsou situovány u dálnice D5 u obce Nýřany, 8 km od Plzně směr hraniční přechod Rozvadov /exit 100/, 62 km od hranic  s  Německem.  Na pozemky je z dálnice vidět. Pozemky jsou přístupné po přivaděči ze sjezdu u Blatnice a vzdálené od exitu 100 asi  1,5 km.

 

Všechny plochy lze využít pro stavební výstavbu, pozemky jsou zpevněné,  lesní pozemky je nutné vyjmout z hospodaření s lesy a převést na ostatní plochu. DIOSS NÝŘANY nabízí případnému zájemci pomoc s vyřízením na příslušných úřadech. Pozemky jsou oploceny a není na ně žádné zástavní právo.

 

K dispozici jsou všechny inženýrské sítě:

- elektřina

- plyn

- voda – studna /kontrola vody 1x týdně/, kolem vede i plzeňský vodovod

- odpadní voda – čistící stanice, dešťová voda do Lučního potoka

- místní komunikace  /lze po dohodě s obecním úřadem rozšířit/

- telefonní síť

- železniční vlečka do areálu z obce Nýřany

 

Cena pozemku dohodou při osobním jednání.

 

DIOSS NÝŘANY dále nabízí případnému zájemci:

- služby spojené s investiční výstavbou nových objektů

- služby spojené s údržbou

- stravování zaměstnanců

- lékařskou službu pro zaměstnance

 

Přílohy: - snímek areálu DIOSS NÝŘANY a.s.

              - katastrální mapa nabízených pozemků a rozměry – označeno červeně

 

Kontakt:

Eva Pečená
místopředseda představenstva
DIOSS NÝŘANY a.s.
tel. 602169675
diossplz@volny.cz
www.dioss.cz

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy či poptávku.
Údaje označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakt

DIOSS NÝŘANY a.s.
Nýřany 1238
330 23 Nýřany

+420 378 017 111
info@dioss.cz