Technik výrobní kvality ve strojírenství

##Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici## Technik výrobní kvality ve strojírenství
##Pracovní náplň##

- vstupní, mezioperační a výstupní kontrola strojírenských výrobků, svařenců atp., vystavování záznamů o kontrole a uvolnění výrobků, evidence neshodných výrobků dle definovaných pravidel, spolupráce s ostatními odděleními v oblasti kvality.

##Nabízíme##

- zajímavou práci s možností odborného růstu

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní připojištění

- odměny při pracovním a životním výročí

- závodní stravování

- možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

- práce je vhodná i pro absolventy

##Požadujeme##

- SOU/SŠ strojního zaměření

- základní znalost strojírenských výkresů

- znalost posuzování svarů výhodou

- uživatelská znalost MS Office

- schopnost a ochota učit se novým věcem

- samostatnost a zodpovědnost

##Máte zájem o tuto pozici?##

##Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail## ##i.valentinova@dioss.cz##

##Těšíme se na Vaše zprávy!##

##Napište nám##

##Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy či poptávku.
Údaje označené hvězdičkou * jsou povinné.##

##Kontakt##

330 23 Nýřany

+420 378 017 111