Dílenský technolog

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Dílenský technolog
Pracovní náplň

Optimalizace pracovních procesů ke zlepšování kvality a produktivity

Nastavení normočasů

Kontrola dodržování pracovních postupů

Tvorba pracovních postupek

Podpora změnového řízení při zavádění změn (pracoviště, návodky, značení, úložná místa aj.)

Spolupráce při zavádění nových projektů do výroby a jejich přebírání do série

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Finanční ohodnocení dle zkušeností a získané praxe

Odpovědnou práci

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

SŠ nebo VŠ technického směru

VÝHODOU pro Vás bude: znalost AJ nebo NJ, praxe na obdobné pracovní pozici

Samostatnost, odpovědnost za svěřenou práci

Časovou flexibilitu a pečlivost

Další informace

Nástup dle dohody / ihned

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111