Disponent-ka nákupu

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Disponent-ka nákupu
Pracovní náplň
  • operativní nákup materiálů a komponent
  • komunikace s dodavateli, objednávání zboží a řešení detailů objednávek
  • hodnocení dodavatelů
  • příprava pravidelného reportingu a průběžných analýz
Nabízíme
  • dobré pracovní a sociální zázemí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky  na jazykové vzdělávání
  • závodní stravování ve firemní jídelně
  • lékaře v areálu firmy
Požadujeme
  • - SŠ s maturitou (technické zaměření je výhodou)
  • - znalost AJ na komunikativní úrovni
  • - dobrá znalost MS Office
  • - zkušenosti z výrobní společnosti - pouze výhodou
  • - komunikativnost, systematičnost, samostatnost
Další informace

Komu se hlásit: Irena Valentinová, i.valentinova@dioss.cz, tel. 378 017 510, 724 255 161

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail i.valentinova@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111