Inženýr kvality

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Inženýr kvality
Pracovní náplň

Vedení malého týmu kontrolorů.

Zabezpečování kontrolní aktivity na svěřených projektech.

Koordinace zajištění požadavků zákazníků mezi jednotlivá oddělení společnost.

Organizace řešení neshodné výroby a její analýza, statistické zpracování dat a reporting.

Aktivní participace při zavádění a zlepšování vnitřních procesů.

Nabízíme

Práci v rostoucí společnosti v přátelském pracovním kolektivu.

25 dní dovolené.

Příspěvky na penzijní připojištění.

Příspěvky na stravování ve firemní jídelně.

Mobilní telefon.

Lékaře v areálu společnosti.

Odměny při pracovním výročí.

Odborné vzdělávání a rozvoj.

Požadujeme

Vzdělání SŠ/VŠ technického směru

Praxe v oblasti kvality ve strojírenské společnosti minimálně 5 let,

Znalost základních nástrojů kvality (8D, FMEA, PDCA, FTA …)

Zkušenosti s nastavováním procesů výhodou

Silná a vyzrálá osobnost s iniciativním přístupem, analytické myšlení, schopnost pracovat a komunikovat v týmu

Pokročilá znalost MS Excel

Zkušenost s prací s lidmi výhodou (group leader, předák, senior inspektor atp.)

Odvahu v případě potřeby zastoupit řadového kontrolora

Angličtina nebo němčina slovem i písmem

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete emailem strukturovaný životopis na adresu:  i.valentinova@dioss.cz

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111