Konstruktér

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Konstruktér
Pracovní náplň

- Návrh a konstrukce výrobních a kontrolních přípravků v programu Creo PTC

- Návrh, konstrukce a realizace výrobků na základě zadání od zákazníka

- Technická podpora pro zákazníka v konstrukčních řešeních

- Tvorba výkresové dokumentace

- Tvorba podkladů pro zpracování CNC programů

- Zavedení výrobků do výroby

- Podpora oddělení technologie, výroby, nákupu, obchodu

- Zodpovědnost za konstrukci s požadavky DIN EN 15085-2 (elementární znalost této normy)

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- 25 dní dovolené

- závodní stravování

- příspěvky na penzijní připojištění

- zaškolení a možnost dalšího karierního růstu

- odměny při pracovním a životním výročí

- lékaře v areálu firmy

- dobré pracovní a sociální zázemí ve stabilizované české společnosti

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření

- praxi ve strojírenské výrobě výhodou ne podmínkou

- znalost 3D CAD programu (Creo, SolidWorks, Catia,…), MS Office

- řidičský průkaz sk.B

- Znalost Aj/Nj výhodou

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem a časovou flexibilitu

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111