Kontrolor kvality ve strojírenství (m/ž)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Kontrolor kvality ve strojírenství (m/ž)
Pracovní náplň

Zjišťování kvality materiálů a výrobků vizuální kontrolou, měřením, zkouškami (vstupní, mezioperační, výstupní)

Ověřování funkčnosti výrobků a zařízení

Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce (záznamy o kontrole, evidence neshod apod.)

Spolupráce s kolegy a řešení operativních problémů

Nabízíme

Odpovědnou práci a možnost kariérního růstu

Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Práce je vhodná i pro absolventy

Požadujeme

Střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru strojírenství

Znalost MS Office

Znalost strojírenských výkresů

Znalost posuzování svarů výhodou

Samostatnost a schopnost řešení problémů

Fyzickou zdatnost

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111