LEAN specialista (m/ž)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici LEAN specialista (m/ž)
Pracovní náplň

Optimalizace procesů ve společnosti

Vytváření Lean layoutů

Tvorba časových snímků

Řízení 5S; SMED workshopy; VSM; generování finančních úspor; vytváření lean pracovišť

Nabízíme

Stabilní pracovní zázemí u české společnosti s dlouholetou tradicí

Různorodou práci, možnost vlastní invence v řešení problémů

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

Min vyučení v technickém oboru

Znalost AJ nebo NJ výhodou

Zkušenosti na obdobné pozici, praxe ve výrobní společnosti

Aktivní a pozitivní přístup k práci, samostatnost

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111