Mistr výroby - práce vhodná pro muže i ženy

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Mistr výroby - práce vhodná pro muže i ženy
Pracovní náplň

Zajištění chodu svěřeného střediska kovovýroby (ohraňování, pálení, vysekávání)

Kontrola dodržování pracovních postupů, bezpečnosti práce, pořádku.

Vedení týmu cca 18-ti zaměstnanců / dělníků.

Podpora ostatních oddělení spolupracujících s výrobou

Zodpovědnost za odvedení naplánované výroby a její kvalitu

Vyhodnocování práce podřízených zaměstnanců

Trvalé zlepšování ve svěřeném oddělení

Motivace podřízených a vytváření podmínek pro jejich rozvoj

Nabízíme

Jistota práce a peněz - stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

5 týdnů dovolené

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

Vyučení ve strojírenském oboru nebo praxe na obdobné pozici

Znalost technické dokumentace

Manuální zručnost

Zkušenost s řízením lidí ve výrobě

Znalost MS Office

Ochota pracovat v dvousměnném provozu

Odpovědnost za svěřenou práci a samostatnost

Průkaz VZV

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111