Mzdová účetní / částečný úvazek (m/ž)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Mzdová účetní / částečný úvazek (m/ž)
Pracovní náplň

Kompletní zpracování mezd na měsíční bázi (včetně odvodů a daní, cca 200 lidí).

Roční zúčtování mezd zaměstnanců

Kontakt s úřady a dalšími institucemi – FÚ, ZP, OSSZ, ÚP, atd.

Vypracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance

Zpracování a kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců

Statistiky a reporty pro státní úřady a legislativu

Komunikace s exekutory a insolvenčními správci

Interní reporting pro management společnosti

Úzká spolupráce s ekonomickým, HR oddělením a ostatními odděleními společnosti

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Odpovědnou práci

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou / částečný úvazek 0,5 HPP

Možnost flexibility práce - home office

Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

Praxe a zkušenosti s vedením komplexní mzdové agendy

Orientaci v daňových zákonech a mzdových předpisech

Základní znalost personalistiky a zákoníku práce

Dobrou znalost MS Office

Znalost OK Base a Nugget velkou výhodou

Pozitivní a odpovědný přístup k práci

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111