Nákupčí

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Nákupčí
Pracovní náplň
  • Operativní nákup materiálů pro výrobu, komponentů a režijního materiálu.
  • Komunikace s dodavateli a ostatními odděleními, objednávání zboží a řešení detailů dodávek.
  • Hodnocení dodavatelů.
  • Dodržování KPI oddělení/závodu.
  • Příprava pravidelného reportingu a průběžných analýz.
Nabízíme
  • Trvalý pracovní poměr.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Závodní stravování.
  • Lékaře v areálu firmy.
  • Dobré pracovní a sociální zázemí.
  • Odměny při významném pracovním výročí.
Požadujeme
  • SŠ s maturitou (technické zaměření je výhodou)
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni.
  • Dobrá znalost MS Office.
  • Praxe ve strojírenské společnosti.
  • Znalost systému Baan
  • Dobrá komunikace, systematičnost, samostatnost, týmový duch.

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111