Navěšovač / Svěšovač - možno i jako brigáda

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Navěšovač / Svěšovač - možno i jako brigáda
Pracovní náplň

Do našeho týmu lakovny hledáme fyzicky zdatného kolegu s dobrým zrakem, jehož hlavní náplní práce bude navěšování a svěšování dílů u dopravníku lakovací linky.

- navěšování a svěšování dílů  u dopravníku lakovací linky

- vizuální kontrola laku

Možnost nástupu ihned nebo dle dohody!

Nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení

- stabilní zaměstnání u tradiční české společnosti

- pracovní dobu 37,5 hod. týdně

- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

- příspěvek na zaměstnanecké stravování

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijní pojištění a další benefity

Požadujeme

Očekáváme odpovědnost a spolehlivost. Nabízíme práci v super kolektivu.

Další informace

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111