Obsluha CNC ohraňovacího lisu

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obsluha CNC ohraňovacího lisu
Pracovní náplň

Ohyb a zakružování hliníkových a nerezových dílů.

Nabízíme

- práci ve stabilizované firmě s dobrým pracovním a sociálním zázemím, dobré platové podmínky, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, ubytování, dopravní spojení z Plzně i okolních obcí. Po roce práce příspěvek na penzijní připojištění.

Požadujeme

- vyučení strojního zaměření
- dobrá znalost výkresové dokumentace
- praxe na ohraňovacích strojích výhodou
- programování NC strojů výhodou

- samostatnost, manuální zručnost, zodpovědnost a chuť pracovat
- 3 směnný provoz

Další informace

Datum nástupu: ihned

Mzdové rozpětí: 26.720 - 35.500,- Kč

Mzda dle schopností a dovedností.

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111