Obsluha CNC strojů (TC,TB, laser, fréza)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obsluha CNC strojů (TC,TB, laser, fréza)
Pracovní náplň

Hledáme šikovné pracovníky pro obsluhu CNC strojů:

  • výroba a obrábění dle nastaveného programu na CNC strojích TruLaser (dělení laserem)

  • TruPunch (vysekávání z plechů)

  • TruBend (volné ohýbání)

  • Frézka

  • zaskladnění vyrobených zakázek do odkládacích regálů

Nabízíme
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Nástup možný dle dohody - ihned

  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

  • Pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny pauza na oběd

Zaměstnanecké benefity:

  • Příspěvek na zaměstnanecké stravování ve výši 75% z ceny jídla (tj. 25,- Kč za oběd)

  • 5 týdnů dovolené

  • Finanční odměny za pracovní výročí

  • Finanční odměny za doporučení nových kolegů

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Závodní lékař v areálu

  • přspěvek na dopravu

Požadujeme
  • vyučení ve strojírenském oboru

  • praxe v oboru je pro Vás velkou výhodou

  • znalost výkresové dokumentace je podmínkou

  • manuální zručnost

  • ochota pracovat ve směnném provozu

Další informace

Možnost nástupu ihned nebo dle dohody!

V případě zájmu zašlete životopis na: kariera@dioss.cz

nebo volejte : 607 039 734

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

Těšíme se na Vaše zprávy!

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy či poptávku.
Údaje označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kontakt

DIOSS NÝŘANY a.s.
Přehýšov 251
330 23 Přehýšov

+420 378 017 111
info@dioss.cz