Programátor

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Programátor
Pracovní náplň
  • tvorba a udržování programů pro CNC stroje Trumpf; TruBend => volné ohýbání
  • poskládání ohýbacího nářadí a naprogramování dílů v programu TruTops, Boost,
  • úzká spolupráce se všemi útvary napříč společností - pro zvyšování efektivity a kvality výrobků
  • kontrola operátorů ohraňovacích lisů
  • řešení výrobních vad, jejich příčin a stanovení nápravných opatření
  • návrhy na zlepšení výroby a pracovního prostředí
  • budete se podílet na výrobě prototypů

Nabízíme
  • práci ve stabilizované společnosti
  • přátelský kolektiv a dobré pracovní zázemí
  • 25 dní dovolené
  • stravování v závodní jídelně v areálu firmy
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • zajištěné dopravní spojení z Plzně i okolních obcí
  • odměny za pracovní výročí
  • odborný růst
  • možnost profesního vzdělávání
Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxe ve strojírenské výrobě na pozici programátora vítána
  • orientace v technické dokumentaci
  • zodpovědnost a časovou flexibilitu
  • znalost MS Office
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem

Pouze výhodou pro Vás bude

  • znalost technologie ohraňování TRUMPF (programy TruTops,  Boost, FAB)
  • znalost AJ
  • řidičský pr.sk. B

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail i.valentinova@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111