Specialista Controllingu

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Specialista Controllingu
Pracovní náplň

- Příprava reportů, analýz a kalkulací

- Spolupráce při tvorbě finančního plánu a forecastů

- Controlling obchodních projektů, logistiky a materiálový controlling

- Analýza nákladovosti, ziskovosti, výrobních odchylek a kalkulací

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- 25 dní dovolené

- závodní stravování

- příspěvky na penzijní připojištění

- zaškolení a možnost dalšího karierního růstu

- odměny při pracovním a životním výročí

- lékaře v areálu firmy

- dobré pracovní a sociální zázemí ve stabilizované české společnosti

Požadujeme

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- praxi v oboru min 3 roky

- pokročilá znalost MS Excel

- Znalost Aj/Nj výhodou

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem a časovou flexibilitu

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111