Technolog svařování junior

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Technolog svařování junior
Pracovní náplň

- zajišťovat dozor nad procesem svařování přímo ve výrobě v souladu s normami a vnitřními předpisy

- odpovědnost za dodržování postupů svařování podle WPS

- kontrola kvality provádění svarů

- spolupráce při tvorbě podkladů s dalšími členy svářečského dozoru

- zajištění pracovních zkoušek svářečů a operátorů

- dohled a zaškolení nových svářečů ve výrobě

- programování svařovacího robota

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- 25 dní dovolené

- závodní stravování

- příspěvky na penzijní připojištění

- zaškolení a možnost dalšího karierního růstu

- odměny při pracovním a životním výročí

- lékaře v areálu firmy

- dobré pracovní a sociální zázemí ve stabilizované české společnosti

- Nástupní mzda: 30.000,- až 40.000,- dle praxe a zkušeností

Požadujeme

- SŠ vzdělání strojního zaměření

- praxi ve strojírenské výrobě v oblasti svařování

- výhodou je praxe obsluhy svařovacího robota

- výhodou je diplom IWT/IWE/IWS

- znalost MS Office

- řidičský průkaz sk.B

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a časovou flexibilitu

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail i.valentinova@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111