Technolog ve strojírenství

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Technolog ve strojírenství
Pracovní náplň

Do našeho týmu technologie hledáme zkušeného odborníka s praxí v oboru minimálně 3 roky. Máte znalost strojírenských technologií a projektového řízení? Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Organizační schopnosti a schopnost samostatného rozhodování?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaší hlavní náplní práce:

  • kmenová data – strukturování, standardizace, správnost
  • změnová řízení
  • vytváření technologické dokumentace k novým projektům, vytvoření pracovních postupů a technologických návodek
  • řízení náběhu přidělených projektů
  • dohled nad kalkulacemi a rozpočtem, řešení odchylek
  • identifikace potřebných změn v postupech a procesech, s důrazem na úspory a efektivitu

Nabízíme
  • odpovídající platové ohodnocení
  • stabilní zaměstnání u tradiční české společnosti
  • pracovní dobu 37,5 hod. týdně
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • příspěvek na zaměstnanecké stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění a další benefity
Požadujeme
  • SŠ nebo VŠ v oboru strojírenství
  • Orientace v oboru
  • Znalost MS Office
  • Odpovědnost za svěřenou práci
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B
Další informace

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111