Údržbář - správa budov

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Údržbář - správa budov
Pracovní náplň

Údržba technických zařízení budov (kotelny, vzduchotechnika, vratové a dveřní systémy atp.), jejich opravy a seřízení. Dále drobné opravy (zámečnické a instalatérské práce - voda, topení) a provádění periodické a preventivní údržby.

Nabízíme

trvalý pracovní poměr

25 dní dovolené

závodní stravování

příspevek na penzijní připojištění

lékaře v areálu společnosti

odměny při pracovním výročí

odborné vzdělávání

Požadujeme

středoškolské vzdělání technického směru min. s výučním listem

zkušenost na pozici provozní údržbář, správa budov a zařízení

zkušenost s údržbou mechanických zařízení (dveře, vrata, okna ..)

zkušenost s údržbou ZTI rozvodů a zařízení

zkušenost s údržbou topných rozvodů a zařízení

zkušenost s údržbou vzduchotechnických zařízení

zkušenost s obsluhou tlakových zařízení (kompresory, tlakové nádoby)

schopnost práce ve výškách (platné osvědčení výhodou)
praxe v oboru instalatér/ topenář výhodou

svářečský průkaz výhodou

pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Další informace

Nástup ihned nebo dle dohody

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111