Vedoucí IT oddělení

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí IT oddělení
Pracovní náplň
  • Plánování a řízení a provádění IT projektů a úloh
  • Řízení případných externích zdrojů při práci na It úlohách
  • Správa ERP systému Baan
  • Správa sítí, péče o zabezpečovací systémy, služby uživatelům
  • Koordinace klíčových uživatelů ERP systému
  • Zlepšování procesů podporovaných ERP systémem, databázemi a jinými software ve spolupráci s jinými útvary
  • Zajišťování obnovy a upgradů HW a SW
  • Podílet se na rozhodování vedení firmy
Nabízíme
  • práci v přátelském kolektivu ve stabilizované společnosti
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na závodní stravování ve firemní jídelně
  • odměny při pracovním a životním výročí
  • příspěvky na penzijní připojišění
  • lékaře v areálu firmy
Požadujeme
  • Praktická zkušenost v roli IT manažera
  • Dobrá znalost hardwarových a softwarových řešení
  • Praktická znalost a zkušenost s počítačovými systémy, administrací sítí a instalací sítí a softwarů
  • Schopnost řídit práci IT, její projekty a koordinovat jeho spolupráci s vnitřními i externími subjekty
  • Zkušenost se zajišťováním bezpečnosti dat, znalost pravidel GDPR
  • VŠ v oboru výhodou
  • Znalost angličtiny
  • Znalost ERP systémů (znalost Baanu výhodou)
  • Schopnost analyzovat a zlepšovat procesy podporované ERP systémem
Další informace

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete emailem strukturovaný životopis na adresu:  i.valentinova@dioss.cz

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail i.valentinova@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111