Vedoucí logistiky

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí logistiky
Pracovní náplň

Řízení operativní logistiky (příjem zboží, sklady, dispozice, nákup, transport)

Řízení týmu logistiky

Plánování a optimalizace logistických procesů

Řízení a dohled ERP systému

Jednání s dodavateli

Spolupráce na zlepšování konceptu materiálového hospodářství (ERP systém)

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Odpovědnou práci

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

SŠ zaměření technického, obchodního nebo logistického

NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

Praxe s vedením logistiky v automotive nebo ve společnosti se zakázkovou výrobou

Manažerské schopnosti

Uživatelská znalost MS Office, práce s ERP systémem (InforLM výhodou)

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111