Vedoucí logistiky

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí logistiky
Pracovní náplň
  • Řízení a plánování útvaru logistiky (aktuálně do 10 zaměstnanců)
  • Plánování, řízení a vyhodnocování procesů logistiky
  • Spolupráce s útvary napříč firmou a s dodavateli
  • Vedení cca 8-10 podřízených – příjem zboží, vstupní a expediční sklady
  • Zajišťování nákupu a dispozice materiálů a komponent
  • Zajišťování chodu v 1-2 směnném provozu firmy o cca 330 zaměstnancích
  • Spolupráce s přímým nadřízeným ředitelem závodu.

Nabízíme
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Penzijní připojištění
  • Odměny při pracovním a životním výročí
  • Mzda v závislosti na prokazatelné kvalifikaci a praxi
Požadujeme
  • SŠ/VŠ
  • Zkušenost s vedením logistiky (nebo její části) ve výrobní firmě
  • Praxe v automotive nebo ve strojírenské firmě výhodou
  • Schopnost nastavovat a řídit logistické procesy
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost samostatného a zodpovědného řešení úkolů
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office
  • Řid.pr. sk. B
Další informace

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete emailem strukturovaný životopis na adresu:  i.valentinova@dioss.cz

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail i.valentinova@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111