Vedoucí skladu (m/ž)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí skladu (m/ž)
Pracovní náplň

Odpovědnost za vedení skladu

Příjem a výdej materiálu a kooperací - práce v SW Baan, fyzická kontrola a a řízení zásob pro výrobní jednotky, obsluha a řízení výdejen

Organizace a řízení kvantitativní kontroly a přejímky došlých materiálů a kooperací

Kontrola dokumentace a jejich archivace (dodací listy, atesty), inventarizace, řízení vnitropodnikové přepravy

Optimalizace a rozvoj systémů pro snížení skladových zásob

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Finanční ohodnocení dle zkušeností

Odpovědnou práci

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

Středoškolské vzdělání - maturitní zkouška je pro Vás výhodou

Zkušenost na obdobné pozici ve strojírenské firmě

Platné oprávnění pro řízení VZV

Znalost práce MS OFFICE, znalost programu BAAN velkou výhodou

Znalost AJ výhodou

Vyžadujeme komunikativní, samostatnou, odpovědnou a pečlivou osobu, která dokáže přijmout odpovědnost za svěřenou práci

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111