Vedoucí skladů

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí skladů
Pracovní náplň
  • Odpovědnost za materiálové toky
  • Odpovědnost za správnost zásob, vedení skladového hospodářství, správné uložení a manipulaci s materiálem
  • Organizace a řízení kvantitativní kontroly a přejímky došlých materiálů
  • Zavádění a rozvoj systémů podporujících snížení skladových zásob
  • Řízení vnitrozávodní přepravy
  • Spolupráce na zavádění nových projektů
Nabízíme
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na závodní stravování v naší firemní jídelně
  • Služební telefon
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Firemní akce
  • Možnost odborného rozvoje
Požadujeme
  • Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • Praxi na obdobné pozici ve strojírenské firmě
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s MS Office, SAP, BAAN – výhodou
  • Analytické schopnosti
  • Komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost
Další informace

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, kontaktujte nás emailem na adrese:  i.valentinova@dioss.cz,   nebo na tel. 724 255 161

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail i.valentinova@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111