CNC Soustružník - hledáme muže i ženy

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici CNC Soustružník - hledáme muže i ženy
Pracovní náplň

Samostatná obsluha stroje a programování řídícího systému SIEMENS

Čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

Jistota práce a peněz - stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Náborový příspěvek

5 týdnů dovolené

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

Praxe v oboru alespoň 2 roky

Znalost čtení výkresové dokumentace

Znalost technologických a strojírenských postupů, znalost práce s měřidly

Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111