Frézař NC - i pro ABSOLVENTY, práce je vhodná pro muže i ženy

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Frézař NC - i pro ABSOLVENTY, práce je vhodná pro muže i ženy
Pracovní náplň

Obsluha NC fréz s operačním systémem Heidenheim

Programování a seřízení stroje

Zámečnické zpracování dle dokumentace po obrábění a dle požadavku technologa

Nabízíme

Jistota práce a peněz - stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny pauza na oběd

5 týdnů dovolené

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

Vyučení v oboru obráběč kovů je pro Vás velkou výhodou stejně tak jako praxe na obdobné pozici

Orientace ve výkresové dokumentaci

Ochota pracovat ve 2 směnném provozu

Odpovědnost za svěřenou práci

Samostatnost

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111