Obsluha CNC Trumatic (m/ž)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obsluha CNC Trumatic (m/ž)
Pracovní náplň

Zpracování hliníkových a nerezových dílů

Práce s výkresovou dokumentací

Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů

Spolupráce s kolegy v oddělení

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Finanční ohodnocení dle zkušeností

Odpovědnou práci

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

Výuční list strojního zaměření

Prokazatelná znalost výkresové dokumentace

VÝHODOU pro vás bude: praxe na ohraňovacích strojích; programování NC strojů

Ochota pracovat v dvousměnném provozu (směny jsou určeny dle zakázek, je tedy možnost i třísměnného provozu)

Samostatnost, odpovědnost za svěřenou práci

Další informace

Možnost násupu dle dohody / ihned

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111