Obsluha CNC Trumatic (m/ž)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Obsluha CNC Trumatic (m/ž)
Pracovní náplň

Zpracování hliníkových a nerezových dílů

Práce s výkresovou dokumentací

Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů

Spolupráce s kolegy v oddělení

Nabízíme

Jistota práce a peněz - stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

5 týdnů dovolené

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

Výuční list strojního zaměření

Prokazatelná znalost výkresové dokumentace

VÝHODOU pro vás bude: praxe na ohraňovacích strojích; programování NC strojů

Ochota pracovat v dvousměnném provozu (směny jsou určeny dle zakázek, je tedy možnost i třísměnného provozu)

Samostatnost, odpovědnost za svěřenou práci

Další informace

Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete nám Váš životopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111