Programátor CNC (m/ž)

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Programátor CNC (m/ž)
Pracovní náplň

Tvorba a udržování programů pro CNC stroje Trumpf, TruLaser, TruBend - volné ohýbání

Skládání ohýbacího nářadí a programování dílů v programu TruTops, Boost

Úzká komunikace s výrobou pro zvyšování efektivity a kvality výrobků

Spolupráce s konstruktéry, technology, konstruktéry a obchodníky

Řešení výrobních vad - příčiny a nápravná opatření

Návrhy na zlepšení výroby a pracovního prostředí

Podílení se na výrobě prototypů

Nabízíme

Stabilní zaměstnání u české společnosti s dlouholetou tradicí

Odpovědnou práci

Jednosměnný provoz

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, finanční odměny, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné tarify pro zaměstnance)

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru

Praxe v oboru min. 3 roky

Znalost technologie ohraňování TRUMPF (včetně programů TruTops, Boost, FAB) velkou výhodou

AJ nebo NJ výhodou

Orientace v technické dokumentaci podmínkou

Znalost MS office

Zodpovědnost a časovou flexibilitu

Samostatnost a pečlivost

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111