Revizní technik elektro

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Revizní technik elektro
Pracovní náplň
  • činnosti vyplývající z funkce revizního technika EZ třídy A
  • sledování aktuálního stavu elektrických strojů a zařízení
  • odpovědnost za provádění elektrických revizí a sledování jejich platnosti
  • zajišťování prověrek, zkoušek a revizí dle pánů revizní činnosti
  • řízení pracovníků elektroúdržby
  • zodpovědnost za náklady elektroúdržby
Nabízíme
  • práci v rostoucí české společnosti
  • trvalý pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • stravování ve firemní jídelně
  • lékaře v areálu firmy
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • odměny při pracovním výročí
  • přátelský kolektiv
  • možnost odborného růstu a vzdělávání
Požadujeme
  • Osvědčení revizního technika
  • Vyhláška 50/1978 Sb. § 8,9,10
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • samostatnost a zodpovědnost

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

330 23 Nýřany

+420 378 017 111