Strojní zámečník

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Strojní zámečník
Pracovní náplň
  • Montážní práce dle výkresové dokumentace

  • Stavba výrobků dle výkresů a návodek

  • Nýtování

  • Vrtání

  • Tmelení spojů

  • Sestavování částí strojů a strojních zařízení

  • Spolupráce s kolegy v oddělení

Nabízíme
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Nástup možný dle dohody - ihned

  • Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

  • Pracovní doba 7,5 hodiny + 0,5 hodiny pauza na oběd

Zaměstnanecké benefity:

  • Příspěvek na zaměstnanecké stravování ve výši 75% z ceny jídla

  • 5 týdnů dovolené

  • Finanční odměny za pracovní výročí

  • Finanční odměny za doporučení nových kolegů

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Závodní lékař v areálu

Požadujeme
  • Vyučení v oboru strojírenství

  • Prokazatelná znalost výkresové dokumentace

  • Praxe s nýtováním, šroubováním, tmelením

  • Manuální zručnost

  • Samostatnost a odpovědnost za svěřenou práci

Další informace

Možnost nástupu ihned nebo dle dohody!

V případě zájmu zašlete životopis na: kariera@dioss.cz, tel: 607 039 734

Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis na e-mail kariera@dioss.cz

DIOSS NÝŘANY a.s.
Přehýšov 251
330 23 Přehýšov

+420 378 017 111